Alkoholické nápoje, Strana 4

Nejprodávanější

Bumbu Original 40% 0,7 l (holá láhev)
Skladem (>5 ks)
Kód: RU1454
 
633 Kč
Fassbind Vieille Poire 40% 0,7 l (holá láhev)
Obvykle do 1–3 pracovních dnů
Kód: DE260004
 
1 088 Kč
 
248 Kč

Řazení produktů

1425 položek celkem

Výpis produktů

dsasdsd
Náš tip
Godet Pearadise Poire au Cognac 38% 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
775 Kč
Měrná cena: 1 107,14 Kč / 1 l

Jedna ze zásadních inovací se týká bestselleru firmy: Godet Peardise a znamená změnu designu a objemu lahve a zlepšení receptury

Kód: KO99977
Screenshot 2022 04 26 at 14 22 47 VinumBonum – specialista na moravská vína víno – Champagne Sakura Rosé Extra brut Champagne Gonet Sulcova Champagne (0)
1 129 Kč
Měrná cena: 1 505,33 Kč / 1 l

chuť je středně plná s intenzivním perlením, udržuje si svěží jemnou ovocnost po zralých jeřabinách s velmi jemnou adstringencí, noblesní kyselinka...

Kód: VINB00438
Screenshot 2022 04 26 at 14 12 21 VinumBonum – specialista na moravská vína víno – Champagne Millésime Grand Cru Champagne Gonet Sulcova Champagne (2010)
1 047 Kč
Měrná cena: 1 396 Kč / 1 l

chuť je mohutná, počáteční svěží a tělnatý nástup s intenzivním zaperlením přechází do bohaté ovocnosti, v níž se objevují tóny pomeranče, manga a...

Kód: VINB00434
Gin Tanqueray no 10 London Dry  Gin 0,7 l
Tanqueray no 10 London Dry Gin 47,3% 1 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
749 Kč
Měrná cena: 749 Kč / 1 l

Čtyřnásobně destilovaný ultra prémiový Gin Tanqueray No.10 představuje vznešenou chuť s jemnými tóny čerstvých citrusů (grapefruit, pomeranč,...

Kód: GI8073
Whiskey Proper no. Twelve 40% 0,7l
Proper No. Twelve Original 40 % 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
467 Kč
Měrná cena: 667,14 Kč / 1 l

Jedná se o perfektní blend irských sladových a obilných whiskey. Tato whiskey byla destilovaná v měděných kotlích pro jemnou chuť, s tóny...

Kód: WH98970
Žufánek Meruňkovica   0,5l 45%
Žufánek Meruňkovica 45% 0,5 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (4 ks)
549 Kč
Měrná cena: 1 098 Kč / 1 l

Žufánek Meruňkovica 0,5l 45% Jemný ovocný destilát vyrobený trojnásobnou destilací vyzrálých meruněk. Intenzivní vůně a plná chuť předurčuje...

Kód: DE5617
Hruškovice 0.05l Williams Jelínek mini
125 Kč
Měrná cena: 2 500 Kč / 1 l

Výborný destilát z vyzrálých hrušek je, díky trojstupňové destilaci a patřičnému zrání, vyjímečný svou nezaměnitelnou chutí a vůní. Doporučujeme...

Kód: DE9361
Kvstwt4Y
Golem Slivovice 40% 1 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
757 Kč
Měrná cena: 757 Kč / 1 l

Slivovici Golem vyrábíme z velmi kvalitních švestek, které sklízíme a následně třídíme. Vybíráme pouze velmi vyzrálé švestky. Švestky jsou nejdříve...

Kód: DE41568
Fireball Cinnamon Whisky 0,7 l
Fireball Cinnamon 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (5 ks)
345 Kč
Měrná cena: 492,86 Kč / 1 l

Milovníci pálivých a kořeněných nápojů určitě ocení tuto whisky. Známý Jack Daniels Fire je jenom nástupce a pokračovatel této vynikající chuti...

Kód: LI9963
Fassbind La Vieille Framboise 0,7 l (holá láhev)
Fassbind La Vieille Framboise 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
1 088 Kč
Měrná cena: 1 554,29 Kč / 1 l

Zralé maliny z regionu Walis jsou po dobu šesti týdnů macerovány a poté pečlivě destilovány použitím tradičních postupů.

Kód: DE260003
Rum Diamond of Mauritius sugar cane spirits 40% 0,7 l
Novinka
851 Kč
Měrná cena: 1 215,71 Kč / 1 l

Rum Diamond of Mauritius je cukrovarnický destilát ze Mauricia s přírodními maceráty, vanilkou a praženými ořechy, síla 40 %.

Kód: RU2001
RU999261
Serum Coqueta 0,7l 35%
Skladem (3 ks)
658 Kč
Měrná cena: 940 Kč / 1 l

Coqueta Sérum – rum. Originální směs zrajícího rumu se skořicí, vanilkou a špetkou chilli. 0,7 l, 35 % obj.

Kód: RU999261
arabica cream liquere 17 0 7 l
150 Kč
Měrná cena: 214,29 Kč / 1 l

Arabica Cream Liqueur je jemný smetanový likér s obsahem alkoholu 17 %, který vyniká plnou chutí kávy Arabica a krémovou konzistencí.

Kód: LI33810
c3f1a3bba1f90afbbdb164cb96539d09e706789b
Jack Daniels McLaren Limited Edition 2025 43% 0,7l (karton)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
578 Kč
Měrná cena: 825,71 Kč / 1 l

Jack Daniels McLaren Limited Edition 2025 43% 0,7l (karton) Představujeme exkluzivní limitovanou edici Jack Daniel's 2025, která oslavuje třetí...

Kód: WH994447
70092 1 conde de cuba 7y elixir cubano 11zon
Conde de cuba elixir 7y 32% 0,7l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
419 Kč
Měrná cena: 598,57 Kč / 1 l

Conde de cuba elixir 7y 32% 0,7l Elixír se vyrábí přímo na Kubě v místním lihovaru Destileria Sevilla. Jedná se tedy o originální kubánský Punch...

Kód: RU999173
dd051d3c60296eccb6dc7e440ff7406b
Armagnac Sempé VS 40% 0,7 l (holá láhev)
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
531 Kč
Měrná cena: 758,57 Kč / 1 l

Armagnac Sempé VS je směsí armagnaců minimálně 3 – 6 let starých z oblasti Bas Armagnac a Tenareze. Má čistě  jantarovou barvu, ve vůni...

Kód: KO99964
Laphroaig PX Cask 48 % 1 l (tuba)
Doprodej
1 578 Kč
Měrná cena: 1 578 Kč / 1 l

PX Cask si jako první mohlo užívat zrání v Pedro Ximenez sudech po sherry, které se často označují jako "PX sudy. Pedro Ximenez sherry je známé...

Kód: WH99764
1 the glenlivet 12 yrs double oak single malt 750ml 1573167735
The Glenlivet 12y Double Oak 40 % 0,7 l (karton)
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
850 Kč
Měrná cena: 1 214,29 Kč / 1 l

Chuť: Sladká a jemná, smetana s vanilkou, strouhaný kokos, toast s máslem a pomerančovou marmeládou, hrušky.

Kód: WH99008

Ovládací prvky výpisu

1425 položek celkem