Řazení produktů

1453 položek celkem

Výpis produktů

a7709f6dd4d88242ead6a377048e2005
945 Kč
Měrná cena: 1 350 Kč / 1 l

Whisky Smokehead Classic Islay malt v krabičce 07,l 40% Jedná se o single malt whisky pocházející z ostrova Islay ve Skotsku, známého pro své...

Kód: WH1148
Výstřižek
1 693 Kč
1 690 Kč
Měrná cena: 1 207,14 Kč / 1 l

Etsu Japanese gin pack 2 x 0,70l + 6 x tumbler sklenice 43%.  Novinka, speciální dárkové balení ginového bestselleru, za cenu dvou lahví 6...

Kód: GI11454
Výstřižek
1 557 Kč
Měrná cena: 2 224,29 Kč / 1 l

Hennessy V.S.O.P Limited Edition by LeBron James 40% 0,7l. Po úspěchu první edice v roce 2024 uvádí Hennessy a basketbalová ikona LeBron James...

Kód: KO11454
Výstřižek 1
1 012 Kč
Měrná cena: 1 445,71 Kč / 1 l

Etsu Pacific Ocean Water Japanese Gin 43% 0,7 dárkový box se sklenicí. Čirá barva. Svěží vůně s jódovými tóny. Chuť je vyvážená, s jódovým nádechem...

Kód: GI114438
R.Jelínek Slivovice Zlatá budík 3 l
Náš tip
1 935 Kč
Měrná cena: 645 Kč / 1 l

BEZ DÁRKOVÉHO KARTONU Tento typ destilátu je světově ojedinělý. Svou vůní připomíná koňak, chutí pak velmi jemně švestky. Jedinečnou harmonickou...

Kód: DE99916
b233d0fa936ca7f78f5c8056d46fcb1c porto presidential tawny
1 639 Kč
Měrná cena: 2 185,33 Kč / 1 l

Porto Presidential Tawny 20yo Karafa 0,75l 20% (dřevěný box) Prezidentské, královské, medailové. Reprezentativní 20-leté portské v luxusním...

Kód: PV8722
4fac86b545f3aad6fe380af82ca0c7d5 coloma coffee liqueur
719 Kč
Měrná cena: 1 027,14 Kč / 1 l

Likér Coloma Licor De Café Gran Reserva 25% 0,7 l (karton) Sametově hebká kombinace intenzivních tónů jedné z nejlepších káv světa, jemného...

Kód: LI8874
32298 royal salute 21yo the peated blend 40 0 7l 11zon
3 277 Kč
Měrná cena: 4 681,43 Kč / 1 l

Whisky Chivas Royal Salute 21y The Peated Blend 40% 0,7 l (karton) 21 let stará The Peated Blend od Royal Salute je pečlivě vytvořená kombinací...

Kód: WH994452
Whisky Ardbeg 10y 46% 0,7 l se skleničkami
1 189 Kč
Měrná cena: 1 698,57 Kč / 1 l

Whisky Ardbeg 10y 46% 0,7 l se skleničkami Ardbeg Ten je ikonická whisky, vlajková loď palírny Ardbeg,proslulá svou intenzivní rašelinovou chutí a...

Kód: WH994451
4652 11zon
354 Kč
Měrná cena: 472 Kč / 1 l

Vinařství Volařík Ryzlink rýnský 2023 Terroir - jakostní, výběr z hroznů, suché Perná Purmice 0,75l Díky skvělé vyzrálosti hroznů je víno...

Kód: VIRA124
1941 kdoulovice 42 0 7l 11zon
521 Kč
Měrná cena: 1 042 Kč / 1 l

Jelínek Kdoulovice 42% 0,7l Destilát z plodů kdouloně podlouhlé – žlutých, plstnatých malvic připomínajících svým tvarem jablko či hrušku....

Kód: DE99912
Rudolf Jelínek Elixír z Máty 14,7% 0,7 l
260 Kč
Měrná cena: 371,43 Kč / 1 l

Rudolf Jelínek Elixír z Máty 14,7% 0,7 l Nízkoalkoholický elixír vyrobený z čistě přírodních surovin. Svěží chuť a intenzivní mentolové...

Kód: LIK9894
11265 cocktail le coq pina colada gb cz 4 7 11zon
44 Kč
Měrná cena: 133,33 Kč / 1 l

LE COQ Koktejl Pina Colada 4,7% 330 ml Cocktail Le Coq Pina Colada je exotický nápoj, který je svěží a velmi lahodný. Zažijte exotiku díky...

Kód: NE85PROD58
Brandy CAVO D'ORO 28% 0,5l
186 Kč
Měrná cena: 265,71 Kč / 1 l

Brandy CAVO D'ORO 28% 0,5l Cavo d´Oro je harmonickou směsí na bázi vinného destilátu zrajícího v dubových sudech. Jde o moderní...

Kód: KO991221
Brandy ALEXANDRION Brazilian Coffee 25% 0,7l
VIP akce
272 Kč
Měrná cena: 388,57 Kč / 1 l

Brandy ALEXANDRION Brazilian Coffee 25% 0,7l Alexandrion Coffee skvěle propojuje kávové tóny s rafinovanou chutí Alexandrion Original brandy....

Kód: KO991218
589 jeleni ragu (2)
Náš tip VIP akce
4 114 Kč
Měrná cena: 5 877,14 Kč / 1 l

Whisky Ardbeg 17y 40% 0,7 l (karton) Palírna Ardbeg přivádí zpět legendární Ardbeg 17 Years Old v limitované edici.

Kód: WH994417
Screenshot 2025 03 11 at 08 47 34 Vizovická slivovice 2023 Durancie 50% 0 7l R. JELÍNEK Ty pravé ovocné destiláty
990 Kč
Měrná cena: 1 414,29 Kč / 1 l

Historicky poprvé byla ke stáčení ročníkové Vizovické slivovice vybrána odrůda Durancie, která se obecne těší vysoké cukernatosti.

Kód: DE99903
100413 2 west cork glengarriff bog oak charred cask
Náš tip Doprodej
649 Kč
Měrná cena: 649 Kč / 0.7 l

Whisky West Cork Glengarriff Bog Oak Charred Cask 43%0.7 l je irská whiskey, která zraje ve vypálených dubových sudech vyrobených ze dřeva...

Kód: WH109962

Ovládací prvky výpisu

1453 položek celkem