neuvedeno1
Výrobce není u této značky v exportu oficiálně doplněn.
Tuto stránku jsme upravili tak, aby byla srozumitelná i pro moderní vyhledávání a AI odpovědi. Pokud potřebujete přesný původ produktu, sledujte vždy detail konkrétní položky, kde uvádíme aktuální název výrobce, kategorii, složení, objem a dostupnost.
- Status značky: výrobce neuveden v původních datech
- Doporučení: ověřujte informace v detailu produktu
- Vhodné pro: položky bez samostatné veřejné brandové prezentace
Jakmile bude oficiální značka upřesněna, lze tuto stránku snadno doplnit o historii, zemi původu a produktové řady.
Výpis produktů
132 Kč
Měrná cena:
188,57 Kč / 1 l
Aromatizovaný likér s jasně mandlovým aroma
Kód: LI73
Kód: NA021
615 Kč
Měrná cena:
878,57 Kč / 1 l
Likér z lístků bolivijské koky a výtažkem kořene Ženšen.
Kód: LI19
Kód: NA011
120 Kč
Měrná cena:
1,20 Kč / 1 ks
Víčko plastové černé na EKO kelímky CTG průměr 80mm 100ks
Kód: NA9615
Kód: KOR7796
442 Kč
Měrná cena:
631,43 Kč / 1 l
Rum Sang som superior 40% 0,7 l
Kód: WH9939
619 Kč
Měrná cena:
884,29 Kč / 1 l
Sladká na začátku a pozoruhodne lepkavá. Toto se zdá být rašelina zavešená okolo a s intenzivním ječmenným cukrem a kořením. Masivní příchutě. Toto...
Kód: WH9937
1 826 Kč
Měrná cena:
2 608,57 Kč / 1 l
Unikátní, nepředvídatelná sudová síla malt whisky
Kód: WH9914
1 342 Kč
Měrná cena:
1 917,14 Kč / 1 l
Chuť: Svěží a sladká s tóny zeleného grepu a rebarbory, později velice kouřová, slaný konec.
Kód: WH9907
494 Kč
Měrná cena:
932,08 Kč / 1 kg
Jednodruhové koření
Kód: KOR7827
Kód: NA01
Vhodné do automatů na kávu
Kód: NA014
Kód: NA023
31 Kč
Měrná cena:
77,50 Kč / 1 kg
Kód: CM192
Kód: VII0457
Ovládací prvky výpisu
16 položek celkem